Ana içeriğe atla

Bıktım!!!!!!!

İnsanlar neden böyle? Neden? Neden? Tamam seni anlıyorum da neden beni anlamıyorsun? Sen üzülmeyeceksin diye her seferinde ben mi üzüleyim? İstediğin ne oturayım kıçımın üstüne bok gibi bir hayatta bok gibi mi yaşayayım? Anlamıyorum bak. Cidden anlamıyorum. Daha doğrusu anlayamıyorum. Bu kadar bencillik yeter ya. En son çekip gideceğim öyle arkamdan bakacaksın. Belki gitme diyemezsin çünkü o dilini ben kapıyı kırarken yutacaksın. İnsanın üzerine bu kadar gelinmez. Ne yapayım odama kapanayım çıkmayayım. Yük mü oluyorum sana? Eğer öyleyse söyle ben giderim hayatınızdan. Gerekirse bu hayattan da giderim benim için hiç bir sorun yok bunu bil istiyorum. Şu an içimden geçenleri hiç bilmiyorsun hiç. En kötüsü de ne biliyor musun? Ben şimdi sabaha kadar gözü yaşlı bir şekilde öylece bakacağım ya boşluğa. Sabah ise hiç bir şey olmamış gibi hayata devam edeceğim. Gözümde ki yaşları görme sen. İçime akan yaşları zaten hiç görmedin bu zamana kadar. Çocukken bile yaşattığın acıları kimse yaşatmadı bana. Mesela senden başkası kafamı yastığa gömüp hıçkıra hıçkıra ağlamama sebep olmadı. Hayır madem işin yok benle. Üzüyorum ben seni o zaman s.ri çekicen gideceğim hayatından. Ama bu sefer arkamdan babamı göndermek yok tamam mı. Bu sefer harbi harbi yok olacağım. Sen yeter ki o tek kelimeyi söyle bana. Gerisi bende karışmaaaaa.........

Yorumlar

 1. Ya noluyor sana?Depresyona mı girdin Uğurcuğum?Yaz hadi...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
 2. Dilerim en kısa zamanda geri gelsin huzur :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Huzursuz bir alemde yaşıyoruz. Pek sanmıyorum ama umarım geri gelir.

   Sil
 3. Gerçekten çok üzüldüm :( Hayatındaki o düğüm bir an önce çözülür umarım. İnsan bazen sadece gitmek ister. Bunu emin ol çok iyi anlıyorum. Ben hep gidendim. Sonunda öğrendim ki, bir kendinden kaçamazmış insan. Kendinden başka kimsen yoksa, en çok kendine iyi bakmalısın. Sadece bir tavsiye.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ediyorum tavsiyen için. Biraz zamana ihtiyacım vardı. Her şeyden uzaklaşıp kendime zaman verdim. Ellerim titremiyor iyi bir şey.. :)

   Sil
 4. Bir isyan, bu kadar güzel kaleme dökülebilirdi. Umarım her şey sizin için güzel olur.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ediyorum güzel dileğiniz için.

   Sil
 5. Umarım o söylediklerinin hiçbirini yapmazsın Uğur 😔. Zaman zaman hepimiz yaşıyoruz bunları, hayat çok üstümüze geliyor. Ama onunla mücadele edecek kadar gücümüz olmalı değil mi? Öyle bırakıp gitmek de niyeymiş? Bazen ben de alıp başımı beni kimsenin bulamayacağı bir dağa kaçmayı düşünüyorum ama sadece düşünüyorum. Sonra zaten herşey kendi kendine yoluna giriyor. Yapabileceğin en güzel şeyi yapmışsın bak yazmışsın bütün öfkeni kusmuşsun. Yazmaya devam et bence inan en güzel terapi şekli bu sen yaz biz yanın da olalım. Mimlemiştin ya beni geçte olsa görevimi yerine getirdiğimi söylemek için gelmiştim oysa. Bu yazıyla karşılaşınca üzüldüm 😔. Dilerim herşey yoluna girmiştir. Ve sen yine güzel yazılarınla aramıza dönersin. Sevgiyle kal

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ediyorum güzel desteğiniz için. Anlık olarak sinir harpları yaşıyorum içimde. Bende zaten yapmadım. O son sözü duymadım. Aslında hemen de toparladım da diyebiliriz. Ama içimden hiç bir şey yapmak gelmiyordu. Yorgunluk... :(

   Sil
 6. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 7. Huzursuz olmayın lütfen, elbet geçeçek. Herkes böyle zamanlar yaşar... Keyfinize bakın :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim desteğiniz için. :) Şu an bir sorun kalmadı çok şükür.

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Aşk Farkettirmeden Yakar.

İnsani Düşünceler

Açgözlü  insanların zirve yaptığı bir dönemden yazıyorum bu satırları.  Biraz inat ediyor ve sabrediyorum ama kırılmıyor da değilim.  Suçlar ise tavan yapmış dünyanın her köşesinde.  Köşe kapmaca oynuyorlar desem, yaptıkları o kadar masum değil. En son düşüncelerimin arasında gelir yalnız olmak. İntihar ile sınanan bedenler arasında yerimi alırım. O zaman, ölümle noktalarım yalnızlığı. Ama vazgeçecek değilim ya en sevdiklerimden. Zaten en sonunda gerçekleşmeyecek mi bu gerçek? Belki o zaman elim kolum bağlı yükselirim.

Vahşi Yaşam Belgeseli

Dünya sakin bir hayatını sürdürüyor her zamanki gibi. Göğe uzanan ağaçların arasından gelen kuş sesleri tamamlıyor sakinliği. Az ileride karnını doyurmak için aslan avını kovalıyor. Bir taraftan ciğerlerine temiz hava giriyor. Sistem çok güzel bir şekilde oturmuş.

İnsan Nasıl Bir Varlık?

Aynı Sen?

Klasik düşünceler sapağındayım. Aklımda, hep aynı sen. Gökyüzüne uzanan yalnızlar durağındayım. Yıldızlar ise çok parlak, aynı sen.
Elimde eski bir gitar. Vururum tellerine ve bir güzel dinlerim. O ses varya beni benden alan. Aynı sen.
Otobüsler gelir gider. Kimisi ise durmadan gider. Kimiside durur ben binmem. Seni beklerim öylece. Çünkü karşımda gördüğüm aynı sen.
Şiirler yazarım durmadan, yorulmadan. Sonra yırtar atarım. Sahipsiz taşları toplarım yoldan. Sahiplenirim onlara, koyarım baş ucuma.
Neyse ben uyuyorum artık. Evet, biraz erken biliyorum. Kıvrılıyorum şöyle bir köşeye. Rüyamda gördüğüm ise aynı sen...